ALPEDA AKADEMİ’DE EĞİTİMLER DEVAM EDİYOR

photo
09 Temmuz 2018

İstanbul Berberler Odası Başkanı Şükrü Akyüz'ün katılım sağladığı eğitim, Alpeda Ümraniye Showroom binamızda bulunan Alpeda Akademi'de gerçekleşti.

Anadolu yakası esnaflarımıza Modern Saç Kesimi Teknikleri Eğitimi Arca Acar, Saç Renklendirme Eğitimi İse Ceyda Acar tarafından verildi.

Eğitim seminerinin açılış konuşmasında İstanbul Berberler Odası Başkanı Şükrü Akyüz, eğitimin meslek ve sektör için son derece önemli olduğunu vurguladı. Başkan Akyüz, düzenlenen eğitimlerin 30 kişilik gruplar halinde gerçekleştiğini belirterek oda üyelerinin bu eğitimleri almasının sağlanacağını ve İstanbul Berberler Odasının eğitimlerinin devam edeceğini söyledi.

Eğitim programı renklendirme uzmanı Ceyda Acar'ın teknik bilgileri katılımcılara aktarması, örgü eğitimi ve saç renk kırma eğitimini kafa üzerinde uygulaması ile başladı.

Eğitim seminerinin ikinci periyodu ise eğitmen Arca Acar'ın katılımcılara modern saç kesim teknikleri eğitimi vermesi ve kafa üzerinde iki farklı kesim tekniğini katılımcılara uygulaması ile devam etti.

Eğitim semineri Başkan Şükrü Akyüz, Arca Acar ve Ceyda Acar'ın katılımcılara sertifika vermesi ile son buldu.